Αναφορά Αγώνα: ΛΑΜΙΑ - ΚΑΛΛΟΝΗ | Round 20 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

92ΓΚΟΛΝεμάνια Τσόβιτς
90 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τη Λαμία. Ο νεοαποκτηθείς Τσόβιτς στην πρώτη του συμμετοχή με τα κυανόλευκα βρίσκει δίχτυα με κεφαλιά.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπήκαμε στις καθυστερήσεις, τρία λεπτά ακόμα.
80COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τελευταίο 10λεπτο στο ματς, διαδικαστικού χαρακτήρα τα υπόλοιπα, καθώς η Λαμία έχει κατεβάσει ταχύτητα.
67COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ γκολκίπερ για την Καλλονή. Αποχωρεί τραυματίας ο Παπαδόπουλος, στη θέση του ο Μάλλης.
66Βγήκε Παναγιώτης Παπαδόπουλος (ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ)
 Μπήκε Νίκος Μαλλής (ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ)
65Βγήκε Μίλος Τζόκιτς (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Κώστας Μπουλούλης (MΕΣΟΣ)
65COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τη Λαμία. Στη θέση του Τζόκιτς πέρασε ο Μπουλούλης.
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο ρυθμός έχει πέσει σε σχέση με το πρώτο μέρος, αν και η Λαμία ψάχνει και άλλα γκολ.
57Βγήκε Γιώργος Σοφιάνης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Γιώργος Μέξης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Καλλονή. Ο Μέξης στη θέση του Σοφιάνη.
55COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Βάντερσον, σουτ του Βασιλόγιαννη, απέκρουσε ο Παπαδόπουλος.
51Βγήκε Φιορίν Ντουρμισάι (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Νεμάνια Τσόβιτς (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
51COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τη Λαμία. Εκτός ο Ντουρμισάι, μέσα ο Τσόβιτς.
46Βγήκε Γιώργος Ελευθεριάδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Άρης Λαμπράκης (MΕΣΟΣ)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τη Λαμία. Εκτός ο Παπαργυρίου, μέσα ο Ποζατζίδης.
46Βγήκε Ιορδάνης Παπαργυρίου (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Στέλιος Ποζατζίδης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος στο ΔΑΚ.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Καλλονή. Εκτός ο Ελευθεριάδης, μέσα ο Λαμπράκης.
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ημίχρονο στη Λαμία.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπήκαμε στις καθυστερήσεις, ένα λεπτό ακόμα.
38COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πλήρης έλεγχος της αναμέτρησης από τη Λαμία που αποδίδει ωραίο ποδόσφαιρο και πετυχαίνει όμορφα γκολ, παρουσία 3.000 και πλέον οπαδών της.
29ΓΚΟΛΛευτέρης Ματσούκας
29ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Λευτέρης Ματσούκας
29COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τη Λαμία. Ο Ματσούκας και πάλι με ένα ωραίο συρτό σουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής ανεβάζει τον δείκτη του σκορ στο 3-0.
22ΓΚΟΛΛευτέρης Ματσούκας
22ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Λευτέρης Ματσούκας
22COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τη Λαμία. Ωραία πάσα του Βασιλόγιαννη στον Ματσούκα, αυτός με ένα δυνατό διαγώνιο σουτ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα.
20COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Οι γηπεδούχοι μπήκαν πολύ δυνατά στο γήπεδο, δημιούργησαν ευκαιρίες και πέτυχαν το γρήγορο γκολ που ήθελαν. Δύσκολη η συνέχεια για την Καλλονή που αγωνίζεται από νωρίς με παίκτη λιγότερο.
12COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τη Λαμία. Ο Βασιλόγιαννης έκανε τη σέντρα και ο Ντουρμισάι με κεφαλιά έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα.
12ΓΚΟΛΦιορίν Ντουρμισάι
12ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΦιορίν Ντουρμισάι
10ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΙΤΡΙΝΗ Αμίρ Αζμί Μέγκαχεντ
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΚΟΚΚΙΝΗ κάρτα για τον Μέγκαχεντ για σκληρό μαρκάρισμα στον Κοτσώνη. Ο στόπερ της Καλλονής είδε τη δεύτερη κίτρινη και αποβλήθηκε.
09COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Ματσούκα από το ύψος της περιοχής, μπλόκαρε με διπλή προσπάθεια ο Παπαδόπουλος.
08ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Μάρκο Μπλάζιτς
08ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Αμίρ Αζμί Μέγκαχεντ
07COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κοντινό πλασέ του Ντουρμισάι, η μπάλα άουτ.
03COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Ματσούκας έκανε τη σέντρα, ο Ντουρμισάι έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα, όμως το γκολ ακυρώθηκε καθώς ο επόπτης είχε υποδείξει στη σέντρα η μπάλα είχε περάσει άουτ.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εναρξη της αναμέτρησης στη Λαμία.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου) Βοηθοί: Μωυσιάδης (Ηπείρου), Βογιατζής (Καρδίτσας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...KAΛΛΟΝΗ (Δημήτρης Γαβαλάς): Παπαδόπουλος, Ευαγγελιδάκης, Αγριμάκης, Καραγεώργης, Σάββα, Λίταινας, Σοφιάνης, Ελευθεριάδης, Ναούμ, Μέγκαχεντ, Σβόγιτς.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΛΑΜΙΑ (Μπάμπης Τεννές): Πίτκας, Σπυρόπουλος, Αναστασιάδης, Παπαργυρίου, Κοτσώνης, Μπλάζιτς, Βασιλόγιαννης, Τζόκιτς, Βάντερσον, Ματσούκας, Ντουρμισάι.