Αναφορά Αγώνα: ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΟΦΗ | Round 17 | STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE 2016-17

Χρόνος Συμβάν
90 4COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος της αναμέτρησης, μεγάλη νίκη για τον ΟΦΗ.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπήκαμε στις καθυστερήσεις, 4 λεπτά ακόμα.
87ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Πατρίκ Βουό
83COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ευκαιρία για τον ΟΦΗ, με τον Μιλοσάβλιεφ να μην μπορεί να κάνει το 0-2 με εξουδετερωμένο τον Τόλιο.
81Βγήκε Βαγγέλης Σκραπάρας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Θωμάς Παπαδόπουλος (MΕΣΟΣ)
81COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αιγινιακό. Ο Παπαδόπουλος στη θέση του Σκραπάρα.
80COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τελευταίο 10λεπτο στο ματς, με τους γηπεδούχους να πιέζουν.
76ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Θανάσης Τόλιος
73Βγήκε Νίκος Παντίδος (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Μπράνκο Όστοϊτς (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
73COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον ΟΦΗ. Ο Όστοϊτς στη θέση του Παντίδου.
71COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κοντά στο 1-1 ο Αιγινιακός, αλλά ο Ζούρκος με σουτ-βολίδα σημάψεδε το οριζόντιο δοκάρι.
71ΔΟΚΑΡΙΝίκος Ζούρκος
69Βγήκε Νίκος Πουρτουλίδης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Παύλος Μητρόπουλος (MΕΣΟΣ)
69COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον ΟΦΗ. Εκτός ο Πουρτουλίδης, μέσα ο Μητρόπουλος.
67COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπαλιά διώξιμο από τους αμυντικούς, ο Ζγκούρη έφυγε στην πλάτη της άμυνας, αλλά νικήθηκε σε τετ-α-τετ με τον Στρέζο, σε μία μεγάλη ευκαιρία για τον Αιγινιακό.
64COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Μήλιου, κεφαλιά του Ζούρκου, μπλόκαρε και πάλι ο Στρέζος.
62Βγήκε Ενέα Γκατσολάρι (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Νίκος Μήλιος (MΕΣΟΣ)
62COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αιγινιακό. Στη θέση του Γκατσολάρι, πέρασε ο Μήλιος.
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα-σουτ του Γιαζιτζόγλου, μπλόκαρε ο Στρέζος.
59COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον ΟΦΗ. Εκτός ο Πάγκαλος, μέσα ο Ράντι.
59Βγήκε Ντίνος Πάγκαλος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Ίμπαν Ράντι (MΕΣΟΣ)
53COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία κερδισμένα κόρνερ μέσα σε λίγα λεπτά για τους γηπεδούχους, πέρασαν ανεκμετάλλευτα.
50COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δυνατά έχει μπει ο Αιγινιακός στο δεύτερο μέρος και πιέζει τον ΟΦΗ.
47COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ευκαιρία για τους γηπεδούχους, όταν ο Πατράλης έβγαλε μπαλιά στον Σκραπάρα, το σουτ του τελευταίου πέρασε άουτ.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Αιγινιακό. Ο Ζγκούρη στη θέση του Παντεκίδη.
46Βγήκε Φώτης Παντεκίδης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Ρόντιον Ζγκούρη (MΕΣΟΣ)
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος ημιχρόνου στο Αιγίνιο, με τον ΟΦΗ να προηγείται με 0-1.
42COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ωραίο σουτ του Μιλοσάβλιεφ, απόκρουση σε κόρνερ του Τόλιου.
41ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιάννης Τσολακίδης
39COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο ΟΦΗ ελέγχει το ματς και δείχνει καλύτερος από τον Αιγινιακού.
32COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δυνατό σουτ του Πατράλη, πάνω από τα δοκάρια η μπάλα.
28COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Χαντί.
28ΓΚΟΛΆγγελος Χαντί
28ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙΆγγελος Χαντί
27COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πέναλτι για τους Κρητικούς, όταν σε σέντρα του Μιλοσάβλιεφ, η μπάλα χτύπησε στο χέρι του Παντεκίδη και ο διαιτητής έδειξε την άσπρη βούλα.
26COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση κόρνερ του Κιάσσου, ο Χαντί και πάλι προσπάθησε να απειλήσει την αντίπαλη εστία, αλλά έστειλε τη μπάλα άουτ.
25COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Βουό, κεφαλιά του Χαντί, εξαιρετική απόκρουση του Τόλιου σε κόρνερ.
21COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σε προσπάθεια του Βουό μέσα στην περιοχή, η μπάλα βρήκε σε αμυντικό του Αιγινιακού, με τους φιλοξενούμενους να διαμαρτύρονται για πέναλτι.
20COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ισορροπημένο το παιχνίδι, ο ΟΦΗ έχει τον έλεγχο του αγώνα, αλλά χωρίς ουσιαστική απειλή.
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μακρινό σουτ του Γκατσολάρι, μπλόκαρε και πάλι ο Στρέζος.
09COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Πάγκαλου, εκτός εστίας η μπάλα.
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτο σουτ του αγώνα με τον Πατράλη, μπλοκάρει ο Στρέζος.
07COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά στο Αιγίνιο, χωρίς κάτι το αξιόλογο.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη της αναμέτρησης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΟΦΗ (Νίκος Παπαδόπουλος): Στρέζος, Κώτσιος, Παντίδος, Κομεσίδης, Κιάσσος, Μπόατενγκ, Πουρτουλίδης, Χαντί, Μιλοσάβλιεφ, Πάγκαλος, Βουό.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Τίκας (Καρδίτσας) Βοηθοί: Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας), Χαρίσης (Γρεβενών)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ (Γιάννης Βλάχος): Τόλιος, Παπουτσογιαννόπουλος, Γιαζιτζόγλου, Τσολακίδης, Πασαλίδης, Παντεκίδης, Αντωνιάδης, Πατράλης, Γκατσολάρι, Ζούρκος, Σκραπάρας.