Αναφορά Αγώνα: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ATHENS KALLITHEA | Round 33 | FOOTBALL LEAGUE 2015-16

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ εν ATHENS KALLITHEA
2 1

93COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος στο ματς. Ο Πανελευσινιακός επικράτησε 2-1 της Καλλιθέας.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.
86Βγήκε Ανδρέας Τσίπρας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Βασίλης Μπούζας (MΕΣΟΣ)
86COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Καλλιθέα. Ο Μπούζας αντί του Τσίπρα.
78ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΣτέλιος Ανδρίκος
78COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 2-1 για την Ελευσίνα. Κεφαλιά του Ανδρίκου από εκτέλεση κόρνερ του Τσίγκρου, στα δίχτυα η μπάλα.
78ΓΚΟΛΣτέλιος Ανδρίκος
77COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για την Ελευσίνα. Ο Βαϊσχάιμερ βρέθηκε απέναντι στον Μιχελή, έκανε το σουτ, αλλά ο γκολκίπερ της Καλλιθέας έδιωξε.
76ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Διονύσης Μπέλης
73COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη χαμένη ευκαιρία για την Καλλιθέα. Γύρισμα του Ηλιάδη από αριστερά, αλλά η μπάλα πέρασε πίσω από τον επερχόμενο Φράγκο.
71COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Καλλιθέα. Ο Φράγκος αντί του Κατσικογιάννη.
71Βγήκε Γιώργος Κατσικογιάννης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Μιχάλης Φράγκος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
68COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Ελευσίνα. Ο Βαϊσχάιμερ αντί του Παληγεώργου.
68Βγήκε Χρήστος Παληγεώργος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Γκιγέρμε Βαϊσχάιμερ (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
67COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μιχελής μπλόκαρε το πλασέ του Γιαννιτσάνη, που είχε βρεθεί σε θέση τετ α τετ
64COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαμαρτύρονται οι γηπεδούχοι ότι ο Μιχελής έπιασε τη μπάλα έξω από τη μεγάλη περιοχή.
62ΓΚΟΛΔιονύσης Μπέλης
62COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-1 για την Καλλιθέα. Δυνατό σουτ του Μπέλη έξω από την περιοχή, στα δίχτυα η μπάλα.
62ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Διονύσης Μπέλης
58Βγήκε Αλέξανδρος Σμυρλής (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Διονύσης Μπέλης (MΕΣΟΣ)
58COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Καλλιθέα. Ο Μπέλης αντί του Σμυρλή.
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Ελευσίνα. Ο Τσολακίδης αντί του Λίτσου.
57Βγήκε Θοδωρής Λίτσος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Γιάννης Τσολακίδης (MΕΣΟΣ)
55ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Θοδωρής Κωνσταντινίδης
51COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κεφαλιά του Ανδρίκου, μπλόκαρε ο Μιχελής.
47COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έστω και με καθυστέρηση ξεκίνησε το δεύτερο μέρος.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για την Ελευσίνα. Ο Κασνέτση αντί του Σταματάκη.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ένταση επικράτησε στην ανάπαυλα, μέσα στα αποδυτήρια. Η Καλλιθέα καθυστέρησε να βγει στον αγωνιστικό χώρο, διότι ο Τσίπρας φέρεται να δέχτηκε κλωτσιά.
46Βγήκε Γιάννης Σταματάκης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Λεωνίδας Κασνέτση (MΕΣΟΣ)
45ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ανδρέας Τσίπρας
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ημίχρονο στο ματς. Μπροστά στο σκορ η Ελευσίνα.
45ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Κώστας Μανιάτης
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Πλαβούκου από αριστερά, ο Κωνσταντινίδης δεν πρόλαβε να μπει στην πορεία της μπάλας.
39COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ανοικτό ματς στην Ελευσίνα, επιθετικό παιχνίδι και από τις δύο ομάδες.
32COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κεφαλιά του Τσίπρα μέσα από τη μικρή περιοχή, από σέντρα του Σταμόπουλου, έπεσε και μπλόκαρε ο Μανιάτης.
31COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δυνατό σουτ από τον Σταματάκη έξω από την περιοχή, έδιωξε με το πόδι Μιχελής.
26COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Λεβέντη με το αριστερό έξω από την περιοχή, το οποίο δεν είχε τύχη.
16COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η Καλλιθέα έχει ανέβει αισθητά και πιέζει.
14COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μακρινό σουτ από τον Σταύρου, έπεσε και μπλόκαρε ο Μανιάτης.
09ΔΟΚΑΡΙΑνδρέας Τσίπρας
09COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΟΚΑΡΙ για την Καλλιθέα. Φοβερό σουτ από τον Τσίπρα έξω από την περιοχή, η μπάλα χτύπησε στο δεξί δοκάρι.
07ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ιμπραχίμ Βαλιτζό
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Από δεξιά ο Πλαβούκος έκανε το γύρισμα, ο Γιαννιτσάνης από θέση βολής έστειλε τη μπάλα πάνω από το δοκάρι.
04COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ από τον Σταύρου από το όριο της μεγάλης περιοχής, πάνω από το δοκάρι η μπάλα.
03COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-0 για τους γηπεδούχους. Ο Γιαννιτσάνης εκτέλεσε εύστοχα.
03ΓΚΟΛΝίκος Γιαννιτσάνης
03ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙΝίκος Γιαννιτσάνης
02COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΕΝΑΛΤΙ για την Ελευσίνα. Το κέρδισε ο Πλαβούκος από τον Ευαγγέλου.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη της αναμέτρησης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Κορδολαίμης (Αν. Αττικής), Βοηθοί: Σπυρόπουλος, Δουλγεράκης (Αν. Αττικής)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΚΑΛΛΙΘΕΑ (Λουκάς Καραδήμος): Μιχελής, Σταμόπουλος, Τσώνης, Ευαγγέλου, Λεβέντης, Τεγούσης, Σταύρου, Ηλιάδης, Κατσικογιάννης, Σμυρλής, Τσίπρας.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (Θανάσης Δημόπουλος): Μανιάτης, Παληγεώργος, Τσίγκρος, Ανδρίκος, Αρβανίτης, Βαλιτζό, Λίτσος, Κωνσταντινίδης, Σταματάκης, Γιαννιτσάνης, Πλαβούκος.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λίγος κόσμος στο γήπεδο της Ελευσίνας.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Από λεπτό σε λεπτό ξεκινά το ματς στη Δυτική Αττική.