Αναφορά Αγώνα: ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ | 9η Αγωνιστική | Play out 2014-15 NOTOΣ

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 07 Ιούνιος 2015

90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος του αγώνα.
90Βγήκε Πετράκος (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Βλαβιάνος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
90Βγήκε Μανουσάκης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Σπανουδάκης (MΕΣΟΣ)
88COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 0-1! Ο Αχαρναϊκός παίρνει το προβάδισμα στο σκορ! Ο Γέσιτς με διαγώνιο σουτ βρίσκει δίχτυα!
88ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Γέσιτς
83Βγήκε Δρακάκης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Φοβάκης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
77Βγήκε Χριστόπουλος (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Παπατόλιος (MΕΣΟΣ)
73COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...19-5 οι τελικές προσπάθειες υπέρ της Επισκοπής.
64COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Πάλλας με προβολή δεν μπορεί να νικήσει τον Παγούδη.
64Βγήκε Ίλιεφ (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Αθανασίου (MΕΣΟΣ)
53ΔΟΚΑΡΙΔρακάκης
53COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Βοτσιώτης σεντράρει από δεξιά και ο Δρακάκης πιάνει το τακουνάκι, με τη μπάλα να παίρνει πορεία προς το «γάμα» της εστίας και τον Παγούδη να σώζει την εστία του με τη βοήθεια του δοκαριού.
49Βγήκε Σκαθαρούδης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Καλογερόπουλος  (MΕΣΟΣ)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου.
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος πρώτου ημιχρόνου. Ο ΑΧαρναϊκός μετά το μισάωρο ανέβασε την απόδοσή του και ισορρόπησε.
40COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Σκαθαρούδης πατά περιοχή, σουτάρει, αλλά ο Κελαϊδής αποκρούει. Η καλύτερη ευκαιρία των φιλοξενούμενων.
25COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Ίλιεφ, η μπάλα άουτ.
20COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ελαφρώς καλύτερη η Επισκοπή στο πρώτο 20λεπτο.
15COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Δρακάκη, ο Παγούδης εντυπωσιακά διώχνει σε κόρνερ.
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Γύρισμα του Πάλλα, σε ετοιμότητα ο Παγούδης.
06COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Ζώνας απομακρύνει τη μπάλα σε σουτ του Νικόλτση.
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Λάμπρου, ο Νικόλτσης έκανε το κοντρόλ, αλλά στο σουτ που επιχείρησε η μπάλα έφυγε άουτ.
02COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μόλις τέσσερις οι αναπληρωματικοί της Επισκοπής.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη του αγώνα.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Βοηθοί: Καλφάκης (Χανίων), Μαρνέζος (Χανίων)