Βάτσιος στη Βέροια
- Written by Footballleague News
- Published in ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΡΙΑ
- 0 comments
Οι ορισμοί διαιτητών για τα ματς της 19ης αγωνιστικής της Super League 2.
Αναλυτικά οι ορισμοί διαιτητών στα παιχνίδια της Τετάρτης (16/02):
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Πιερικός – Θεσπρωτός (15.00, A ΔΑΚ Κατερίνης)
Διαιτητής: Μπαΐλης (Πρέβεζας / Λευκάδας)
Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας / Λευκάδας), Φαλτάκας (Γρεβενών)
Αναγέννηση Καρδίτσας –Καβάλα (15.00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος, Αϊναλής (Μακεδονίας)
Απόλλων Πόντου – Αλμωπός Αριδαίας (15.00, Μακεδονικού)
Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Μπαλιάκας, Πραχάλης (Κοζάνης)
Βέροια – Νίκη Βόλου (15.00 ERTSPORTS, Δημ. Στάδιο Βέροιας)
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Παγουρτζής, Γεωργακόπουλος (Πειραιά)
ΠΟΤ Ηρακλής – Ολυμπιακός Βόλου (15.00, Καυτανζόγλειο)
Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Χατζηνάκος, Τσακίρης (Δράμας)
Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ Β (15.00, Δημ. Στάδιο Σερρών)
Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Νίκζας, Παραφέστας (Λάρισας)
Ολυμπιακός Β – Τρίκαλα (15.00, Π.Κ. Ρέντη)
Διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Δασκαλάκης, Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)
Απόλλων Λάρισας - ΑΕΛ (15.00, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Διαιτητής: Περράκης (Αθήνας)
Βοηθοί: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας), Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής)
Ρεπό: Ξάνθη
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Λεβαδειακός - Διαγόρας (14.00, Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς)
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Δίπλαρης (Καρδίτσας), Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)
Αιγάλεω – Ζάκυνθος (14.00, «Στ. Μαυροθαλασσίτης»)
Διαιτητής: Τσέτσιλας (Γρεβενών)
Βοηθοί: Στάικος (Λάρισας), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)
Κηφισιά – Καραϊσκάκης Αρτας (15.00, «Μ. Κρητικόπουλος»)
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Αναστασάκης, Κομισοπούλου (Χανίων)
Επισκοπή – Εργοτέλης (15.00, Π.Ι. Βαρδινογιάννης)
Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)
Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Αραβίδης (Αθήνας)
Ρόδος – Αστέρας Βλαχιώτη (15.00, Δημ. Στάδιο Ρόδου)
Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Ισσά (Αθήνας), Δέτση (Δωδ/νήσου)
Ηρόδοτος – Χανιά (15.00, Ν. Αλικαρνασσού)
Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Κύριος (Αρκαδίας), Γουρνιάς (Αν. Αττικής)
Καλλιθέα – ΟΦ Ιεράπετρας (15.00, «Γρ. Λαμπράκης»)
Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νίας)
Βοηθοί: Κωνστάντιος, Πριόνας (Εύβοιας)
ΑΕΚ Β – Παναθηναϊκός Β (15.30 ΕΡΤ3, ΟΑΚΑ)
Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθήνας)
Βοηθοί: Πλακάς (Δυτ. Αττικής), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
ΡΕΠΟ: Καλαμάτα