Αναφορά Αγώνα: ΧΑΝΙΑ - ΤΡΙΚΑΛΑ | Round 18 | FOOTBALL LEAGUE 2015-16

ΧΑΝΙΑ εν ΤΡΙΚΑΛΑ
1 1

95COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη της αναμέτρησης, Κισσαμικός - ΑΟ Τρίκαλα 1-1
93COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ευκαιρία για τους φιλοξενούμενους με τον Μουμίν από πλεονεκτική θέση να κάνει το σουτ στέλνοντας την μπάλα άουτ
92ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιώργος Λαζαρίδης
91ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙΝίκος Κουσκουνάς
91COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον ΑΟΤ! Ο Κουσκουνάς ανέλαβε την εκτέλεση και νικώντας τον Λαζαρίδη "γράφει" το 1-1
91ΓΚΟΛΝίκος Κουσκουνάς
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πέναλτι υπέρ του ΑΟΤ σε ανατροπή του Βρούτσινα από τον Πότσι
81COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY..."Απειλούν" και πάλι οι φιλοξενούμενοι με τον Κουσκουνά να πιάνει την κεφαλιά στέλνοντας την μπάλα άουτ
77COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Νέα ευκαιρία για τον ΑΟΤ με τον Κουσκουνά να πλασάρει απέναντι από τον Λαζαρίδη και τον τελευταίο να απομακρύνει σε κόρνερ
75Βγήκε Ηλίας Βαττής (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Λιονέλ Πότσι (MΕΣΟΣ)
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Κισσαμικό με τον Πότσι αντί του Βαττή
74COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλή στιγμή για τον ΑΟΤ με τον Σερζίνιο να εκτελεί απευθείας φάουλ και τον Λαζαρίδη να διώχνει δύσκολα σε κόρνερ
73Βγήκε Σίμο Ναβάρο (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Μπόγιαν Βρούτσινα (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
73COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΕΣ για τον ΑΟΤ με τους Βρούτσινα και Σερζίνιο στη θέση των Ναβάρο και Κουμπαρούλη
73Βγήκε Θοδωρής Κουμπαρούλης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Ριμπέιρο Σερζίνιο (MΕΣΟΣ)
67Βγήκε Βασίλης Μάντζης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Βίλιμ Ποσίνκοβιτς (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
67COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Κισσαμικό με τον Ποσίνκοβιτς αντί του Μάντζη
66ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ηλίας Βαττής
60Βγήκε Αριστείδης Λώττας (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Αλεχάνδρο Μάνιας (MΕΣΟΣ)
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον Κισσαμικό με τον Μάνιας αντί του Λώττα
56Βγήκε Στέλιος Λαμπάκης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Κώστας Φλίγκος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
56COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χωρίς φάση τα πρώτα 10 λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου, το 1-0 υπέρ του Κισσαμικού παραμένει
56COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ για τον ΑΟΤ. Στη θέση του Λαμπάκη ο Φλίγκος.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα στο δεύτερο 45λεπτο
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη του πρώτου ημιχρόνου, Κισσαμικός - ΑΟ Τρίκαλα 1-0
37COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πιέζει ο Κισσαμικός και ο Λώττας επιχειρώντας το σουτ στέλνει την μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Χιώτη
30ΓΚΟΛΒασίλης Μάντζης
30ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Βασίλης Μάντζης
30COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για τον Κισσαμικό! Ο Μάντζης πήρε το "ριμπάουντ" ύστερα από απόκρουση του Χιώτη σε σουτ του Βαττή και με κοντινό πλασέ άνοιξε το σκορ
20COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χωρίς κάτι αξιόλογο κύλησε το πρώτο 20λεπτο του αγώνα με τις δυο ομάδες να προσπαθούν να βρουν ρυθμό
11COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY..."Απειλεί" ο ΑΟΤ με τον Κοντοδήμο να επιχειρεί το σουτ στέλνοντας την μπάλα άουτ
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλή στιγμή για τον Κισσαμικό με τον Σαπαλίδη να πιάνει την κεφαλιά και τον Χιώτη να μπλοκάρει
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη της αναμέτρησης
ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Νίκος Κουσκουνάς
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Σωτηριάδης (Λασιθίου) Βοηθοί: Κοντιζάς (Πειραιά), Πάγκαλος (Λασιθίου)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ (Γιώργος Μαραντάς): Χιώτης, Λαμπάκης, Σαρακατσάνος, Κουμπαρούλης, Κοντοδήμος, Μουμίν, Ριζογιάννης, Αρσενίεβιτς, Στεφάνοβιτς, Ναβάρο, Κουσκουνάς.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ (Σπύρος Μπαξεβάνος): Λαζαρίδης, Γιαννίτσης, Τσερκέζος, Σταθάκης, Κουρτεσιώτης, Λώττας, Ν' Γκουέμ, Σελινιωτάκης, Μάντζης, Σαπαλίδης, Βαττής.