Αναφορά Αγώνα: ΑΕ ΛΑΡΙΣΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | Round 2 | FOOTBALL LEAGUE 2015-16

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑ εν ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
3 1

93COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη της αναμέτρησης, ΑΕΛ - Πανελευσινιακός 3-1
92ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ζαχαρίας Καβουσάκης
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων
82ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ανδρέας Λαμπρόπουλος
80COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY..."Απειλεί" ο Πανελευσινιακός με τον Καβουσάκη να μπλοκάρει το δυνατό σουτ του Μπλάνκο
77COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κοντά σε τέταρτο γκολ η ΑΕΛ με τον Μαρουκάκη να κάνει το σουτ και τον Μπαντίκο να μπλοκάρει με δυσκολία
72Βγήκε Κώστας Μπανούσης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Δημήτρης Κομεσίδης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
67COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έπειτα από σέντρα του Μονιάκη ο Λαμπρόπουλος με σουτ νικάει τον Μπαντίκο για το 3-1
67ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Ανδρέας Λαμπρόπουλος
67ΓΚΟΛΑνδρέας Λαμπρόπουλος
66Βγήκε Γιάννης Τσολακίδης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Τόμας Μπαρμπόσα (MΕΣΟΣ)
65ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Μάρτιν Μπλάνκο
65COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μπλάνο με δυνατό σουτ μειώνει για τον Πανελευσινιακό σε 2-1
65ΓΚΟΛΜάρτιν Μπλάνκο
63Βγήκε Νίκολας Βιγιαφάνε  (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Βαγγέλης Χαλιώτης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η ΑΕΛ οδεύει για την δεύτερη νίκη της έχοντας στο πλευρό της περίπου 10.000 φιλάθλους στις εξέδρες του AEL FC Arena
58Βγήκε Μανώλης Ροβίθης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Ουσμάν Μπάρι Πάτο (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
57ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Ματθαίος Μαρουκάκης
57COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Μαρουκάκης μετά από ασίστ του Μπουντόπουλου πλασάρει εύστοχα τον Μπαντίκο για το 2-0
57ΓΚΟΛΜατθαίος Μαρουκάκης
51COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY..."Απαντάει" ο Πανελευσινιακός με τον Κορνελάτο να σουτάρει και τον Καβουσάκη να διατηρεί την εστία του ανέπαφη
48COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΛ με τον Μπουντόπουλο από πλεονεκτική θέση να κάνει το σουτ και τον Μπαντίκο να μπλοκάρει
46Βγήκε Νίκος Αναστασόπουλος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Ανδρέας Λαμπρόπουλος (MΕΣΟΣ)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη στο δεύτερο μέρος με την ΑΕΛ στη σέντρα
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος του πρώτου ημιχρόνου με την ΑΕΛ να προηγείται 1-0 του Πανελευσινιακού
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις
43ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ανδρέας Κορνελάτος
36ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Κυριάκος Τσίγκρος
33Βγήκε Ηλίας Κακαράς (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Ανδρέας Κορνελάτος (MΕΣΟΣ)
22COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτη αξιόλογη στιγμή για τον Πανελευσινιακό με τον Μπλάνκο να κάνει το σουτ στέλνοντας την μπάλα άουτ
20COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δεν έχει αλλάξει η εικόνα του ματς, με την ΑΕΛ να έχει τον έλεγχο και την πρωτοπορία στο σκορ "ψάχνοντας" το δεύτερο γκολ
13ΓΚΟΛ ΚΕΦΑΛΙΑΜατθαίος Μαρουκάκης
13COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Οι γηπεδούχοι ανοίγουν το σκορ με τον Μαρουκάκη να επιχειρεί την κεφαλιά νικώντας τον Μπαντίκο για το 1-0. Προηγήθηκε σουτ του Ουρτάδο στο δοκάρι.
13ΓΚΟΛΜατθαίος Μαρουκάκης
13ΔΟΚΑΡΙΠολ Ουρτάδο
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πιο κινητική στα πρώτα λεπτά η ΑΕΛ έχει αναλάβει την πρωτοβουλία των κινήσεων και πιέζει την άμυνα του Πανελευσινιακού
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη του αγώνα με τον Πανελευσινιακό στη σέντρα
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου), Βοηθοί: Καραλής, Διαμαντής (Ηπείρου)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (Θανάσης Δημόπουλος): Μπαντίκος, Βιγιαφάνε, Μποτωνάκης, Τσίγκρος, Τσολακίδης, Κασνέτση, Λίτσος, Νικολάου, Κακαράς, Μπλάνκο, Πλαβούκος.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΕΛ (Ράτκο Ντόστανιτς): Καβουσάκης, Νικολακάκης, Μονιάκης, Βέρτζος, Γιοβάνοβιτς, Αναστασόπουλος, Μπανούσης, Ουρτάδο, Μαρουκάκης, Μπουντόπουλος, Ροβίθης.