Αναφορά Αγώνα: ΣΠΑΡΤΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | Round 3 | FOOTBALL LEAGUE 2018-19

0 2

Ημερομηνία Αγώνα: Σάββατο, 10 Νοέμβριος 2018
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

90 4COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος του αγώνα.
90 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Τιεντσέ, η μπάλα κόντραρε.
90 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Τσέλιου, ο Ιατρούδης απέναντι στον γκολκίπερ της Σπάρτης, έστειλε τη μπάλα πάνω από το δοκάρι.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέσσσερα λεπτά καθυστερήσεων.
88COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δοκάρι για τον Εργοτέλη. Σουτ του Έφορντ, η μπάλα στο οριζόντιο.
86COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Αντί του Λαμπάκη, ο Οικονόμου.
86Βγήκε Στέλιος Λαμπάκης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Κωνσταντίνος Οικονόμου (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
80Βγήκε Παναγιώτης Κωνσταντινόπουλος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Θανάσης Σαραντόπουλος (MΕΣΟΣ)
80ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Τάσος Φραγκούλης
80COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τη Σπάρτη. Αντί του Κωνσταντινόπουλου ο Σαραντόπουλος.
75ΓΚΟΛΑντώνης Μπουρσέλης
75ΓΚΟΛ ΦΑΟΥΛ Αντώνης Μπουρσέλης
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 2-0 για τον Εργοτέλη. Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μπουρσέλη, η μπάλα στα δίχτυα.
72COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τριπλή ευκαιρία για τον Εργοτέλη. Αρχικά σουτ του Εφορτ, απομάκρυνε ο τερματοφύλακας της Σπάρτης. Εν συνεχεία η μπάλα έφτασε στον Ιατρούδη ο οποίος πλάσαρε σε κενή εστία, με τον Φραγκούλη να απομακρύνει την μπάλα, η οποία έφτασε και πάλι στον Εφορντ, το σουτ του οποίου έφυγε άουτ.
70Βγήκε Γιάννης Μπουτσάκης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Αντώνης Μπουρσέλης (MΕΣΟΣ)
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Μπουρσέλης αντί του Μπουτσάκη.
65Βγήκε Νίκος Καινούργιος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Ανδρέας Βλαχομήτρος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
65COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τη Σπάρτη. Ο Βλαχομήτρος αντί του Καινούργιου.
65ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Ανδρέας Βλαχομήτρος
55COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Συνεχίζει ο τερματοφύλακας του Εργοτέλη.
54COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πεσμένος στον αγωνιστικό χώρο ο Καλογεράκης, κίπερ του Εργοτέλη, έχει χτυπήσει.
46Βγήκε Τσαρλς Κουατένγκ (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Αντώνης Καπνίδης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Στη θέση του Κουατέγκ ο Καπνίδης.
05COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μοιρασμένο το παιχνίδι στα πρώτα λεπτά.
45 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη του πρώτου μέρους.
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Μπουτσάκη έξω από την περιοχή, απέκρουσε ο Καλογεράκης.
33COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πολλά παρά παράπονα έχει η Σπάρτη από τη διαιτησία του Αντωνίου.
28COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κεφαλιά του Φραγκούλη προ κενής εστίας μετά από κόρνερ, άουτ η μπάλα.
25COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Η Σπάρτη πιέζει τον Εργοτέλη μετά το γκολ που δέχτηκε.
21COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ 1-0 για τον Εργοτέλη. Ο Τσέλιος ευστοχεί από την άσπρη βούλα.
21ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙΗλίας Τσέλιος
21ΓΚΟΛΗλίας Τσέλιος
20COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πέναλτι υπέρ του Εργοτέλη. Ο ρέφερι υπέδειξε την παράβαση για χέρι του Κωνσταντινόπουλου.
20ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Παναγιώτης Κωνσταντινόπουλος
18ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Φρανκ Ερίκ Τιεντσέ
14COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λίγο πριν ολοκληρωθεί το πρώτο 15λεπτο, οι δύο ομάδες παραμένουν στο 0-0.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε το ματς.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Αντωνίου (Αν. Αττικής) Βοηθοί: Καραθανάσης, Γουρνιάς (Αν. Αττικής)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (Νίκκι Παπαβασιλείου): Καλογεράκης, Μαζουλουξής, Γιακούμπου, Μπουτσάκης, Μπάτζιος, Μπρους, Τσέλιος, Λαμπάκης, Ιατρούδης, Έφορντ, Κουατένγκ
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΣΠΑΡΤΗ (Αντρέι Τσερνίσοφ): Σταματόπουλος, Κοζάκης, Κολτσίδας, Βλάχος, Φραγκούλης, Τιεντσέ, Στογιάνοβιτς, Καψάσκης, Καινούργιος, Κωνσταντινόπουλος, Μαντζίρης.